Aizvadītajā nedēļas nogalē, 7. oktobrī, Siguldā notika velobrauciens “Siguldas MTB Granfondo”.  Līderi trijnieks visu dienu pavadīja atrāvienā, un tikai 103km distances pēdējā kāpumā uz Fischer centru izrāvienu veica un sprintā uzvaru noturēja pazīstamais velo ceļotājs, daudziem kā “Velomens” zināmais Krišjānis Ratiniks.

Granfondo ir demokrātisks velobrauciena formāts, kas pazīstams jau daudzviet pasaulē – lai gan dalībnieki trasē dodas ar laika kontroli, tās nav sacensības klasiskā izpratnē. “Velotreniņi” turpina iesākto tradīciju un šogad jau sesto reizi rīkoja pasākumu, kurā galvenais ir rudens noskaņas baudīšana takās un ceļos, kurās ikdienā velobraucēji iegriežas retāk.

Liels paldies visiem dalībniekiem, līdzjutējiem un ikvienam, kurš palīdzēja šim pasākumam notikt. Arī turpmāk to vēlamies saglabāt kā draudzīgu, ģimenisku dienu skaistā rudens noskaņā! Šoreiz bija vētra, bet arī tai bija savs skaistums, un tiem kas atbrauca šis granfondo paliks atmiņā kā iespējams grūtākais.

Sveicam ātrākos:

103 km distance, kungi:

 1. Krišjānis Ratiniks (Velomens ceļo);
 2. Jānis Teivišs (velo klubs “Sigulda”);
 3. Gatis Bormanis (“VeloExpress Scott”).

103 km distance, dāmas:

 1. Zane Priede  (“Giant & Liv Team Latvia”);
 2. Krista Pūcīte (“Roadex”);
 3. Evija Ziediņa (individuāli).

Mini Granfondo, kungi:

 1. Andris Stalidzāns (individuāli);
 2. Edgars Krūmiņš (Velotreniņi.lv);
 3. Kristaps Kārkliņš (“Dako Ziemeļvidzeme”).

Mini Granfondo, dāmas:

 1. Karīna Rokjāne (“Latvian Cycling Girls”);
 2. Kristīne Sekace (“Latvian Cycling Girls”);
 3. Sintija Laugale (“Latvian Cycling Girls”).

Visi rezultāti pieejami šeit.

HOPS.CC Kalnu karaļa titulu izaicinošajos laika apstākļos un sarežģītajā distancē izcīnīja Rolands Burcevs (“VeloExpress Scott”), bet dāmām speciālo ātrumposmu visātrāk pieveica Zane Priede (“Giant & Liv Team Latvia”). Godīgi jāatzīst, ka strauta līmenis karaļa posmā pēdējās lietavās bija kļuvis par visai lielu upi, par to atvainojamies, bet daba ir daba.

Nākamgad “Siguldas MTB Granfondo” notiks kā jau ierasts oktobra pirmajā sestdienā, 2024. gada 5. oktobrī.

Pasākuma atbalstītāji: Siguldas novada pašvaldība, SIA  “Cēsu alus”, velo apģērbu zīmols “HOPS.CC” un  veikals aktīvai atpūtai “FeelFree.lv”.

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!