Covid-19 pandēmija un tās dēļ noteiktie ierobežojumi noteikti ietekmēs sacensību kalendāru arī šī gada pirmajos mēnešos, taču individuāli mežā mēs varam doties joprojām!  Tādēļ jau otro gadu piedāvājam alternatīvu- sacensties Velotreniņi.lv neklātienes sacensībās "Velotreniņi.lv Strava kauss" , šogad trijos posmos. Katram posmam būs atvēlētas 3 nedēļas. Vērtēšana būs pēc Strava segmentiem, braukšana pēc GPX faila un marķējuma dabā. Distances garums vidēji 18-25 km. Katram posmam būs arī trases video! Tā kā iepriekšējā sezonā lielākā daļa brauca tieši segmentus, nevis visu garo treniņdistanci, tad šogad segmentiem starts un finišs būs tuvu kopā, kā arī "tukšo" metru nebūs.

Atceramies - trasē dodamies vieni paši vai maksimums divatā! Grupas braucieni nav atļauti! Stravā ir ļoti viegli redzēt kurš ar ko braucis kopā, un rezultāti lielākā grupā netiks ieskaitīti, jo šī ir individuālā distance, un aizvēju izmantot nav atļauts! Ņemot vērā pozitīvās atsauksmes atsauksmes, 1. posma - Siguldas trase būs tāda pati kā pagājušajā gadā, kas ļaus salīdzināt gan savu izaugsmi gada laikā, rezultātus dažādos seguma apstākļos un izbaudīt jau zināmās takas. Ceļot pasākuma kvalitāti tika nolemts visus posmus rīkot Siguldas pusē- tad mums būs iespējams "pieskatīt" trasi, novākt kritušos kokus, iespējams, marķēt neskaidros pagriezienus.

 
  1. posms     Sigulda     22. marts - 18. aprīlis    Garmin Sigulda  Strava segments 19,9 km   rezultāti   
2. posms Līgatne 19. aprīlis -9. maijs Garmin Līgatne  Strava segments 18,4 km  rezultāti  
3. posms Sigulda (šoseja) 10. - 30. maijs Garmin Sigulda (šos.) Strava segments 18,5 km rezultāti  kopvērtējums

Katra nākamā posma trase tiks publicēta iepriekšējā posma pēdējās dienās. Kopvērtējumā tiek skaitīta visu trīs posmu laiku summa. Trasi atļauts braukt tik reizes cik vēlaties, vērtēts tiek tikai labākais rezultāts. Maršruti  var tikt precizēti pēc saskaņošanas ar atbildīgajām institūcijām. 

Jūs atrodaties īpaši aizsargājamā dabas teritorijā- Gaujas Nacionālajā parkā! Aicinām jūs saudzēt un cienīt dabas un cilvēku radītās vērtībās! Trase ved pa koplietošanas ceļiem un takām. Lūdzu respektējiet citus parka apmeklētājus, neizraisiet konfilktus!

Saskaņā ar Dabas aizsardzības pārvaldes norādēm 1. posma norise Siguldā ir saskaņota tikai ārpus pastaigu tūrisma pīķa stundām. Tas nozīmē, ka sestdienās un svētdienās, kā arī Lieldienu brīvdienās laika posmā starp 11.00 un 18.00 uzrādītie rezultāti netiks vērtēti. Būsim arī objektīvi- šajās stundās nesabraucot kājāmgājējus normālus laikus uzrādīt tāpat nebūs iespējams. Uz pārējiem posmiem šis ierobežojums neattiecas. Stravā ir redzams treniņa sākuma laiks, kā arī no kuras līdz kurai treniņa minūtei jūs bijāt segmentā. Ja Jūs braucat brīvdienā pa dienas vidu, piemēram, trases apskati, un un satiekat tūristus, lūdzu sabremzējaties līdz 5 km/h, sasveicinieties, un palaidiet garām. Veidosim kopīgi cieņpilnas attiecības ar citiem aktīvās atpūtas baudītājiem!

 

Dalība Velotreniņi.lv Strava kausā ir bez maksas. Ja Jūs novērtējat ieguldīto darbu trases izveidē, filmēšanā un marķēšanā, un esiet gatavi pateikt paldies, tad lūdzu ziedojiet sev pieņemamu summu uz šādiem rekvizītiem:

ER konsultācijas
reģ. nr. 40002177586
konts LV02PARX0001540410009
ar mērķi "MTB attīstībai".  

Kā arī pievienojaties Velotreniņi Events Strava klubam! Tiklīdz situācija valstī normalizēsies, tieši kluba lapā notiks kopīgie treniņi, braucieni, tiks piedāvātas GPX maršruti un citas velo aktivitātes. Pieskaņojoties aktuālajai covid19 situācijai, atsāksies arī pērn iesāktā tradīcija - katru otro ceturtdienu doties MTB grupas treniņā "Nurmižu apļi"- šogad ar jauniem uzlabojumiem!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!