Vairāk nekā desmit gadus trenējoties un piedaloties sacensībās, esmu sapratis, ka, trenējoties pēc principa „ātrāk, ilgāk, grūtāk”, sasniegt labākos rezultātus nav iespējams.

Šajā laikā esmu izstudējis neskaitāmi daudz dažādu materiālu par treniņu metodēm, daudzas no tām izmēģinājis uz savas ādas, iepazinies ar gan ar publikācijām, gan ar citu treneru darbu. Ir uzkrāta zināšanu bagāža, lai ar tām varētu dalīties un palīdzēt citiem atrast piemērotākos veidus, kā uzlabot fizisko formu un rezultātus sacensībās.

2012. gadā nokārtoju eksāmenus un oficiāli ieguvu riteņbraukšanas trenera kvalifikāciju.

Es labi saprotu, ka katram no mums ir ierobežots laiks treniņiem. Ikviens ieguldot darbu un strādājot saskaņā ar individuāli izstrādātu treniņu plānu, kas ņem vērā vajadzības un iespējas, var sasniegt savu spēju maksimumu. Treneris palīdz strādāt efektīvi un ietaupīt laiku, jeb citiem vārdiem- sasniegt vairāk nekā plānojot savus treniņus pašam.

Ja esat nolēmis/-usi trenēties pie manis, atstājiet savus kontaktus, un es pats ar jums sazināšos. Vai arī vienkārši uzreiz paši rakstiet, zvaniet, vai sūtat ziņu Whatsapā. 

Eduards Rēns

sertificēts riteņbraukšanas treneris, sert. nr. LSFP/473.
telefons: 29179194, e-pasts: eduards at velotrenini.lv

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!