Velo sacensību sezona ir noslēgusies, taču spriežot pēc Stravas jau pilnā sparā notiek gatavošanās nākamajai. Esam sagatavojuši vēl vienu interesantu piedāvājumu pavasara nometnēm Sicīlijas ne-tūristu galā, kas papildinās klasiskās Kipras šosejas un Maltas MTB nometnes. Būs arī jauns MTB piedzīvojums vasarai tepat Čehijā. 

 

 MTB nometne Maltā

Kā katru gadu sezonu sāksim ar Maltu, kur pavadīsim 1 nedēļu uz velo. Kopīgi baudīsim agru pavasari vienā no Vidusjūras pērlēm ar interesantām takām, neskartu dabu un daudzu gadsimtu arhitektūru. Būs gan treniņi, gan vienkārši izbraucieni ar MTB velosipēdiem, daudz sarunu par sportu un atgriežoties Latvijā braukšanas prasmes jums būs trīs reizes vairāk! Malta ir tā vieta, kur katru dienu var braukt visīstāko MTB, klinšainas taciņas tur netrūkst. Tajā pat laikā tas arī nav visu laiku vājprātīgs off-road, jo mtb sekcijas izkaisītas pa visu salu, un starp tām jābrauc pa lauku celiņiem.  

Ja datumi sakritīs - piedalīsimies Maltas MTB sacensību seriāla posmā, kas ticamākais būs ķeksītis visātrāk sāktajai sacensību sezonai :) Kas šeit atšķiras no citām nometnēm- dzīvojam labā viesnīcā, istabiņās pa vienam (vai ar savu otro pusīti), un brokastis iekļautas, pašiem nav jāgatavo. VIP.

Plānotie datumi: 2. - 9. marts. 

 

Šosejas velonometne Kiprā

Kipra ir Velotreniņi.lv pavasara nometņu klasika. Martā un aprīļa sākumā Kiprā mūsu ziemeļnieku izpratnē jau ir īsta vasara - saulains, silts un pat karsts. Riteņbraucēju paradīze!  Ņemot vērā mūsu daudzgadīgo pieredzi nometnēs, mums ir zināmi pilnīgi visi labākie ceļi un maršruti Pafas reģionā. Šī pieredze ļauj Jums izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem ar apartamentiem, ģeogrāfiju, transfēriem vai citiem sadzīviskiem jautājumiem. Ja vēlaties patrenēties nedaudz ilgāk, jau no 18. marta- dodiet ziņu, būs tāda iespēja.

Plānotie datumi: 23. marts - 1. aprīlis

 

Šosejas velonometne Sicīlijā

Nākamā gada jaunums! Dosimies nedēļas velonometnē uz saulaino Sicīliju, lai nu jau jaunā apvidū un ceļos krātu iespaidus un fizisko gatavību jaunajai velo sezonai. Turp reiss ir no rīta, tāpēc varēsim kāpt uz riteņa jau no pirmās dienas, un kopā būs iespējamas 7 velo dienas. Grupas lielums šim braucienam būs ierobežots, tādēļ nenokavē pieteikšanos! Plānotais apvidus Sicīlijā- Trapani reģions, kur mazāk kalnu (lai var vairāk nobraukt), un ne gluži blakus Etnas vulkānam. Lielo kalnu nometne ir Kiprā. Oktobrī bijām paši uz vietas visu apskatīt, gan viesnīcu, gan maršrutus, gan vietējo specifiku, tā ka par visu būs padomāts. Dzīvošana būs visai lepnā viesnīcā pašā Trapani centrā, ar iespēju paņemt privātu Lux numuriņu, ja vēlaties. 

Plānotie datumi: 6. - 13. aprīlis

 

Vasaras MTB brīvdienas Čehijā

Nākamais jaunums! Vasaras atvaļinājums vienā no Eiropas single-track paradīzēm Čehijā – braucam ar busiņu uz Singltrek pod Smrkem. Desmitiem kilometru īpaši būvētu flow trail un pump trail, kurās bauda braukt un brauciens ir atpūta. Šis brauciens būs pieskaņots tam, lai turpceļā varētu apmeklēt leģendārās grupas Metallica koncertu Varšavā. Tatad Metallica un MTB!

Datumi: 4. (vai 6.)- 14. jūlijs (var mainīties atkarībā vai brauksiet tikai uz MTB daļu, vai arī dosieties arī uz Metallica koncertu, un cik būs gribētāju uz koncertu)

Koncerta biļetes brauciena cenā nebūs iekļautas, tās būs jāiegādājas katram pašam. To var izdarīt Live Nation Poland mājas lapā, un tas jādara jau šobrīd, jo biļešu drīz nebūs!

 

Lai nepalaistu garām jaunumus par nometnēm un braucieniem, aizpildi šo anketu, kas būs arī sava veida iepriekš pieteikšanās bez saistībām. Iepriekšējā gada nometnēs brīvās vietas beidzās vēl pirms pieteikšanās beigām. Iepriekš pieteikumus apziņosim vēl pirms publiskās pieteikšanās sākuma.

Joomla forms builder by JoomlaShine

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!