Jaunā velosacensību sezona strauji tuvojas un kā katru gadu esam sagatavojuši vēl vienu interesantu piedāvājumu pavasara nometnēm Sicīlijas ne-tūristu galā, kas papildinās klasiskās Kipras šosejas un Maltas MTB nometnes. Uz vairākām nometnēm vēl ir brīvas vietas. 

 

 MTB nometne Maltā

Kā katru gadu sezonu sāksim ar Maltu, kur pavadīsim 1 nedēļu uz velo. Kopīgi baudīsim agru pavasari vienā no Vidusjūras pērlēm ar interesantām takām, neskartu dabu un daudzu gadsimtu arhitektūru. Būs gan treniņi, gan vienkārši izbraucieni ar MTB velosipēdiem, daudz sarunu par sportu un atgriežoties Latvijā braukšanas prasmes jums būs trīs reizes vairāk! Malta ir tā vieta, kur katru dienu var braukt visīstāko MTB, klinšainas taciņas tur netrūkst. Tajā pat laikā tas arī nav visu laiku vājprātīgs off-road, jo mtb sekcijas izkaisītas pa visu salu, un starp tām jābrauc pa lauku celiņiem.  

Ja datumi sakritīs - piedalīsimies Maltas MTB sacensību seriāla posmā, kas ticamākais būs ķeksītis visātrāk sāktajai sacensību sezonai :) Kas šeit atšķiras no citām nometnēm- dzīvojam labā viesnīcā, istabiņās pa vienam (vai ar savu otro pusīti), un brokastis iekļautas, pašiem nav jāgatavo. VIP.

Plānotie datumi: 2. - 9. marts. 

 

Šosejas velonometne Kiprā

Kipra ir Velotreniņi.lv pavasara nometņu klasika. Martā un aprīļa sākumā Kiprā mūsu ziemeļnieku izpratnē jau ir īsta vasara - saulains, silts un pat karsts. Riteņbraucēju paradīze!  Ņemot vērā mūsu daudzgadīgo pieredzi nometnēs, mums ir zināmi pilnīgi visi labākie ceļi un maršruti Pafas reģionā. Šī pieredze ļauj Jums izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem ar apartamentiem, ģeogrāfiju, transfēriem vai citiem sadzīviskiem jautājumiem. Ja vēlaties patrenēties nedaudz ilgāk, jau no 18. marta- dodiet ziņu, būs tāda iespēja.

Brīvās vietas:

18. marts - 30. marts (2 brīvas vietas), cena 820 EUR
18. marts - 1. aprīlis (1 brīva vieta) cena 860 eiro.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Paphos-Rīga, prioritārā iekāpšana un velo transports;
 • Dzīvošana apartamentos pa divi (par papildu piemaksu iespējama dzīvošana atsevišķā istabā)
 • Transfērs no lidostas uz/no viesnīcas;
 • Grupas vadīšana, braucienu plānošana;
 • Individuāls atbalsts un padomi.

Kas Jūs sagaida:

 • Dzīvošana atpūtas kompleksā istabās pa divi, par papildus samaksu (100 vai 120 eur atkarībā no ilguma) var dzīvot pa vienam;
 • Bagāža: 30 kg velo kaste, rokas bagāža 10 kg salona čemodāns, plus mazā mugursoma vai datorsoma
 • Katrā dzīvoklī virtuve, veļasmašīna, vannasistaba; balkons, viesistaba;
 • Par ēdienreizēm katra apartamenta kompānija rūpējas kopā;
 • Katru rītu 3-5 stundu treniņš, vakarā - individuāli pēc izvēles;
 • Grupa dalās divās daļās - sporta un attīstības grupa;
 • Attīstības grupai dienas kāpuma summa 800-1000m, bet sporta grupai 1200-1500m. Būs 1 mega diena 125 km ar 3000m kāpumu;
 • Būs arī dažādi speciālie uzdevumi un “atrakcijas” uz velo;
 • kdienas velo apģērbs- īsā forma plus rociņas un vestīte, jo uzbraucot kalnos temperatūra var kristies par 6-8 grādiem. Jāpaņem līdzi arī celīši un lietus jaka, ja gadās ir slikta diena;
 • Maršrutiem ļoti labs asfalta segums, statiksme ir tikai pilsētā, tiklīdz ārpilsētas lauku ceļi, tā satiekam tikai 4-5 mašīnas stundā.

Pieteikšanās un papildus informācija: +371 29179194 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šosejas velonometne Sicīlijā

Šīs sezonas jaunums! Dosimies nedēļas velonometnē uz saulaino Sicīliju, lai nu jau jaunā apvidū un ceļos krātu iespaidus un fizisko gatavību jaunajai velo sezonai. Turp reiss ir no rīta, tāpēc varēsim kāpt uz riteņa jau no pirmās dienas, un kopā būs iespējamas 7 velo dienas. Grupas lielums šim braucienam būs ierobežots, tādēļ nenokavē pieteikšanos! Plānotais apvidus Sicīlijā- Trapani reģions, kur mazāk kalnu (lai var vairāk nobraukt), un ne gluži blakus Etnas vulkānam. Lielo kalnu nometne ir Kiprā. Oktobrī bijām paši uz vietas visu apskatīt, gan viesnīcu, gan maršrutus, gan vietējo specifiku, tā ka par visu būs padomāts. Dzīvošana būs visai lepnā viesnīcā pašā Trapani centrā, ar iespēju paņemt privātu Lux numuriņu, ja vēlaties. 

6. aprīlis - 13. aprīlis 

Lidojums Rīga-Trapani-Rīga, prioritārā iekāpšana un velo transports vai noma; Dzīvošana LUX viesnīcā pa vienam; Īpašais nometnes velokrekls; Brokastis katru dienu; Transfēri starp lidostu un viesnīcu; Grupas vadīšana, braucienu plānošana; Individuāls atbalsts un padomi.

Brīvās vietas:
- 2 vietas dzīvojot katram savā istabā apartamentu stila numurā (istabā pa vienam)  - cena 1230 EUR katram.
- 1 vieta pārim Superior numuriņā. Kopējā cena iekļaujot biļetes abiem, viena vai divu velo transportu - 1920 eiro.

Kopējais nometnes dalībnieku noskaņojums un līmenis ir relaksēts, brauksim 2-4 stundas dienā, noteikti ar coffee stop un nesteidzoties.

Lai nepalaistu garām jaunumus par nometnēm un braucieniem, aizpildi šo anketu, kas būs arī sava veida iepriekš pieteikšanās bez saistībām. Iepriekšējā gada nometnēs brīvās vietas beidzās vēl pirms pieteikšanās beigām. Iepriekš pieteikumus apziņosim vēl pirms publiskās pieteikšanās sākuma.

Joomla forms builder by JoomlaShine

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!