Malta ir Eiropas Savienības dalībvalsts, atrodas uz dienvidiem no Sicīlijas, piecu salu arhipelāgā. Klinšaini krasti, sena vēsture, saule, patīkams klimats un atpūta, kā arī lieliskas MTB takas to padara par ideālu vietu tehniskai pavasara velo nometnei.

  • Datumi: 18.-25. februāris
  • Papildus grupa! 28. februāris - 7. marts
  • Dzīvošana: četrzvaigžņu viesnīcā piekrastes pilsētā Mellieha, brokastis iekļautas
  • Cena:  780 EUR
  • Iekļauts: aviobiļetes turp-atpakaļ un dzīvošana četrzvaigžņu viesnīcā piekrastes pilsētā Mellieha. Tāpat iekļauts jūsu velosipēda transports ar avio uz Maltu un atpakaļ, transfērs Maltā no lidostas līdz apartamentiem un atpakaļ, brauciena organizēšana un asistēšana tā laikā, treniņu vadīšana un sporta konsultācijas. Brokastis + dzīvošana pa vienam numuriņā bez papildus piemaksas.
  • Nav iekļauts: pārējās maltītes, nokļūšana uz Rīgas lidostu, vietējais sabiedriskais transports, ekskursijas, izklaides. 

Kopīgi baudīsim piedzīvojumus vēl vienā no Vidusjūras pērlēm – Maltā! Treniņi vai vienkārši izbraucieni ar MTB velosipēdiem, ieteikumi sportiskās formas uzlabošanai, tehnisko braukšanas iemaņu apguve un apmācība. Dzīvošana paredzēta Mellieha pilsētā, lai būtu tuvāk visām Maltas MTB trasēm un taciņām. Šogad plānots braukt ar mazu grupu, maksimums 4-6 cilvēki, lai varētu pievērsties katra individuālajiem treniņiem, un koncentrēties darbam, kas katram pirms sezonas jāizdara. Gadījumā, ja pieteiksies vairāk interesentu, tiks veidota vēl viena mazā grupa marta pirmajos datumos. Malta ir tā vieta, kur katru dienu var braukt visīstāko MTB, klinšainas taciņas tur netrūkst!

Ja datumi sakritīs- piedalīsimies Maltas MTB sacensību seriāla posmā, kas arī būs jauna pieredze.

Mums no Velotreniņi.lv tā ir atgriešanās Maltā – šeit jau notikušas jau vairākas pavasara velo nometnes, pirmā no tām jau tālajā 2011. gadā. Nometnes vadītājs ir Velotreniņi.lv veidotājs un sertificēts riteņbraukšanas treneris Eduards Rēns.  

Sīkāka informācija un rezervācija rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29179194 (Whatsapp vai zvanot).
Pirmā iemaksa - 380 EUR. Atlikums jāsamaksā līdz 18. janvārim. Neparedzētu situāciju dēļ iespējama dalībnieka maiņa par papildus piemaksu.
 

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!