Kipra ir Velotreniņi.lv pavasara nometņu klasika.  Martā un aprīļa sākumā Kiprā mūsu ziemeļnieku izpratnē jau ir īsta vasara - saulains, silts un pat karsts. Riteņbraucēju paradīze! 

Ņemot vērā mūsu daudzgadīgo pieredzi nometnēs, mums ir zināmi pilnīgi visi labākie ceļi un maršruti. Līdz ar to Jums nebūs ar karti jādomā, kur braukt katru dienu. Šī mūsu pieredze ļauj Jums izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem galvenokārt ar apartamentiem un vietējo ģeogrāfiju, transfēru un citiem sadzīviskiem jautājumiem. 

 • Datumi: no 31. marta līdz 14. aprīlim
 • Cena: 960 EUR

Divas nedēļas ir optimālais nometnes garums, kad ir pietiekami daudz kvalitatīvai slodzei, un atgriešanās mājās tieši tad, kad paliek par daudz. Tad nedēļa mājās atpūtai, un var sākt sacensību sezonu ar LRF kalendāra sacensībām.  Ražas pilni apelsīnu koki, banāni pa tiešo no palmām, ziedoši ķiršu dārzi kalnos, tirkīza zila jūra,  lielisks ceļu tīkls, ideāls asfalts un lieliska kompānija, fantastiski saulains laiks – tās ir vērtības, kas jau devīto gadu vieno Velotreniņi.lv nometnes Kiprā.

Cenā iekļauts:

 • avio biļetes Rīga-Pafa-Rīga;
 • prioritārā iekāpšana lidmašīnā;
 • dzīvošana lieliskā atpūtas kompleksā netālu no jūras Pafā, Kiprā;
 • Jūsu velosipēda transports no Rīgas
  vai 20 kg nododamā bagāža, ja velosipēds tiek nomāts uz vietas Kiprā;
 • transfēri uz/no lidostas Kiprā;
 • treniņu plāns un rūpīgi plānoti maršruti katrai dienai;
 • trenera klātbūtne visos treniņos;
 • līdzbraucējiem bez velo īpašas cenas, vaicājiet atsevišķi; 
 • Iespējams arī doties uz vienu nedēļu - no 7. līdz 14. aprīlim

Velo nomu nodrošina cwcprocycling.com, šosejas velosipēdi ar Shimano 105/Ultegra aprīkojumu. Velo noma cenā nav iekļauta, tā maksājama uz vietas skaidrā naudā pakalpojuma sniedzējam. 

Dzīvošana: 4-vietīgos divu guļamistabu apartamentos Pafosas centrā, ar sauļošanās zonu un peldbaseinu. Savlaicīgi piesakoties, iespējams rezervēt atsevišķus  1-guļamistabas ģimenes apartamentus (par piemaksu). Šādu apartamentu skaits ierobežots! Piesakoties ģimenei vai draugu grupai četratā jūs automātiski saņemat sev atsevišķus 2-guļamistabu apartamentus. Iespējams rezervēt sev dzīvošanu bez istabas biedra (piemaksa +200 eiro).  Katrā apartamentā ir pilnībā aprīkota virtuve, lai varat plānot un gatavot savas maltītes paši. Dažu minūšu attālumā ir veikali, krodziņi un ēdināšanas iestādes tiem, kas nevēlas gatavot paši.

Lidojums: ar Ryanair, Rīga-Pafa-Rīga, visiem prioritārā iekāpšana, 10 kg rokas bagāža.

Cenā nav iekļauts: pārtika, vietējais sabiedriskais transports, ekskursijas, izklaides.

Ražas pilni apelsīnu koki, banāni pa tiešo no palmām, ziedoši ķiršu dārzi kalnos, tirkīza zila jūra,  lielisks ceļu tīkls, ideāls asfalts un lieliska kompānija, fantastiski saulains laiks – tās ir vērtības, kas jau devīto gadu vieno Velotreniņi.lv nometnes Kiprā. Nometnes vadītājs ir Velotreniņi.lv veidotājs un sertificēts riteņbraukšanas treneris Eduards Rēns. 

PIETEIKŠANĀS UN APMAKSA: Piesakoties velo nometnei, jāiemaksā rezervācija maksa - puse no gala summas, jeb 480 EUR. Pilna summa jāiemaksā līdz 15. janvārim.

Sīkāka informācija un rezervācija rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Facebook, vai Whatsapp 29179194.

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!