Vairāk nekā desmit gadus trenējoties un piedaloties sacensībās, esmu sapratis, ka, trenējoties pēc principa „ātrāk, ilgāk, grūtāk”, sasniegt labākos rezultātus nav iespējams.

Šajā laikā esmu izstudējis neskaitāmi daudz dažādu materiālu par treniņu metodēm, daudzas no tām izmēģinājis uz savas ādas, iepazinies ar gan ar publikācijām, gan ar citu treneru darbu. Ir uzkrāta zināšanu bagāža, lai ar tām varētu dalīties un palīdzēt citiem atrast piemērotākos veidus, kā uzlabot fizisko formu un rezultātus sacensībās.

Pats aktīvi piedalos MTB maratonos, pēdējos gados velo orientēšanās sacensībās, kas viens otru lieliski papildina. Ja Latvijā vēl pietiek ar labu kartes lasīšanu, tad Pasaules kausos bez labas fiziskās sagatavotības neko neizdarīt. Jāliek arī fiziskais un jāspēj SEBos braukt 20-niekā. 2017. gadā Lietuvā notiks Pasaules velo orientēšanās čempionāts, kam pakārtototi šī brīža treniņu plāni. 

2012. gadā nokārtoju eksāmenus un oficiāli ieguvu riteņbraukšanas trenera kvalifikāciju.

Es labi saprotu, ka katram no mums ir ierobežots laiks treniņiem. Ikviens ieguldot darbu un strādājot saskaņā ar individuāli izstrādātu treniņu plānu, kas ņem vērā vajadzības un iespējas, var sasniegt savu spēju maksimumu. Treneris palīdz strādāt efektīvi un ietaupīt laiku, jeb citiem vārdiem- sasniegt vairāk nekā plānojot savus treniņus pašam.

Ja esat nolēmis/-usi trenēties pie manis, un papildus jautājumu nav, tad varat uzreiz aizpildīt Anketu lapas apakšā, es pats ar jums sazināšos. Vai arī vienkārši rakstiet, zvaniet, jautājiet, pārliecinieties par savu izvēli.

Eduards Rēns

sertificēts riteņbraukšanas treneris, sert. nr. LSFP/473.
telefons: 29179194, e-pasts: eduards at velotrenini.lv

Es braucu ar velo, nodarbojos ar velo orientēšanos Latvijas izlases līmenī. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.