Malta ir Eiropas Savienības dalībvalsts, atrodas uz dienvidiem no Sicīlijas, piecu salu arhipelāgā. Klinšaini krasti, sena vēsture, saule, patīkams klimats un atpūta, kā arī lieliskas MTB takas to padara par ideālu vietu tehniskai pavasara velo nometnei.

  • Datumi: 10-21. marts
  • Dzīvošana: 2 vai 3 guļamistabu apartamentos
  • Cena:  590 eiro, līdzbraucējiem 510 eiro;  Lidojums no Rīgas!
  • Iekļauts: aviobiļetes turp-atpakaļ un dzīvošana kvalitatīvos apartamentos Maltā. Tāpat iekļauts jūsu velosipēda transports ar avio uz Maltu un atpakaļ (iespējama arī karbona velo noma), transfērs Maltā no lidostas līdz apartamentiem un atpakaļ, brauciena organizēšana un asistēšana tā laikā, treniņu vadīšana un sporta konsultācijas. 
  • Nav iekļauts: maltītes, nokļūšana uz Rīgas lidostu, vietējais sabiedriskais transports, ekskursijas, izklaides. 

Kopīgi baudīsim piedzīvojumus vēl vienā no Vidusjūras pērlēm – Maltā! Treniņi vai vienkārši izbraucieni ar MTB velosipēdiem, ieteikumi sportiskās formas uzlabošanai, tehnisko braukšanas iemaņu apguve un apmācība. Dzīvošana paredzēta Mellieha pilsētā, lai būtu tuvāk visām Maltas MTB trasēm un taciņām. Šogad plānots braukt ar ļoti mazu grupu, maksimums 4-6 cilvēki, lai varētu pievērsties katra individuālajiem treniņiem, un koncentrēties darbam, kas katram pirms sezonas jāizdara. Gadījumā, ja pieteiksies vairāk interesentu, tiks veidota vēl viena mazā grupa marta pirmajos datumos. Malta ir tā vieta, kur katru dienu var braukt visīstāko MTB, klinšainas taciņas tur netrūkst!

Ja datumi sakritīs- piedalīsimies Maltas MTB sacensību seriāla posmā, kas arī būs jauna pieredze.

Mums no Velotreniņi.lv tā ir atgriešanās Maltā – šeit jau notikušas jau vairākas pavasara velo nometnes, pirmā no tām jau tālajā 2011. gadā. Nometnes vadītājs ir Velotreniņi.lv veidotājs un sertificēts riteņbraukšanas treneris Eduards Rēns.  

Sīkāka informācija un rezervācija rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai Facebook, vai zvanot 29179194.

 

Es braucu ar velo, nodarbojos ar velo orientēšanos Latvijas izlases līmenī. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.