Malta ir Eiropas Savienības dalībvalsts, atrodas uz dienvidiem no Sicīlijas, piecu salu arhipelāgā. Klinšaini krasti, sena vēsture, saule, patīkams klimats un atpūta, kā arī lieliskas MTB takas to padara par ideālu vietu tehniskai pavasara velo nometnei.

 • Datumi: 10-21. marts
 • Dzīvošana: 2 vai 3 guļamistabu apartamentos
 • Cena:  590 eiro, līdzbraucējiem 510 eiro;  Lidojums no Rīgas!
 • Iekļauts: aviobiļetes turp-atpakaļ un dzīvošana kvalitatīvos apartamentos Maltā. Tāpat iekļauts jūsu velosipēda transports ar avio uz Maltu un atpakaļ (iespējama arī karbona velo noma), transfērs Maltā no lidostas līdz apartamentiem un atpakaļ, brauciena organizēšana un asistēšana tā laikā, treniņu vadīšana un sporta konsultācijas. 

  Lasīt tālāk ...

Kipra ir Velotreniņi.lv pavasara nometņu klasika.  Aprīļa sākumā Kiprā mūsu ziemeļnieku izpratnē jau ir īsta vasara- saulains, silts un pat karsts. Riteņbraucēju paradīze! Savukārt līdzbraucējiem paveras teicamas sauļošanās iespējas pie baseinā un pludmalē. 

 • Datumi: no 6. līdz 20. aprīlim
 • Dzīvošana: 4-vietīgos apartamentos ar sauļošanās zonu un peldbaseinu;
 • Cena: 680 eiro, līdzbraucējiem atpūtniekiem – 570 eiro;  Lidojums no Rīgas!
 • Iekļauts: avio biļetes turp-atpakaļ, nakšņošana augstas klases numuriņos villā Kiprā, Jūsu velosipēda transports ar avio uz Kipru un atpakaļ, transfērs Kiprā no lidostas līdz apartamentiem un atpakaļ, brauciena organizēšana un asistēšana tā laikā, treniņu vadīšana un sporta konsultācijas. Ja nav sava šosejas velosipēda, iespējama tā noma par papildus 150 eiro uz visu periodu;

  Lasīt tālāk ...

Es braucu ar velo, nodarbojos ar velo orientēšanos Latvijas izlases līmenī. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.