Salaspils daudzcīņa - riteņbraukšana - ATCELTS

Velo svētki
Datums: Svētdiena, 24. Maijs

Vieta: Nacionālais botāniskais dārzs  |  Pilsēta: Salaspils

Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem, tad šajā gadā Salaspils sporta centrs aicina piedalīties atklātajās sacensībās “Salaspils daudzcīņa 2020”. Dalībnieku uzdevums būs piedalīties trīs daudzcīņas disciplīnās – peldēšana, skriešana un riteņbraukšana. Mēs zinām, ka katram no mums ir viena mīļākā sporta aizraušanās, bet mēs aicinām izkāpt no komforta zonas un izmēģināt spēkus vairākās disciplīnās. Pasākumā var piedalīties ikviens interesents no 12 gadu vecuma un vecāki. Vērtēšana notiks sešās vecuma grupās – sieviešu un vīriešu kategorijās. Kopvērtējumā rezultātu veidos katrā disciplīnā iegūtā vieta.

24.maijā Nacionālajā botāniskajā dārzā riteņbraukšanas posms.

Dalībnieki veic 6.5 km riteņbraukšanas distanci Nacionālajā botāniskajā dārzā. Individuālais starts 24.maijā laika posmā no 13:00 – 15:00.

Apbalvošana notiks 24.maijā plkst.15:30 Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspilī.

 

 

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!