Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB XCO krosā

XCO
Datums: Svētdiena, 12. Jūlijs

Vieta: Fischer slēpošanas centrs Laurenči  |  Pilsēta: Sigulda

Sacensības notiks 12. jūlijā, pulcējot vairāk nekā 300 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas. Par valsts čempiona tituliem jaunatnes, junioru, elites un amatieru grupās sacentīsies licencētie sportisti. Iespējas sevi apliecināt būs arī iesācējiem, kuri varēs startēt Open klases sacensībās.

Pirmais starts tiks dots pulksten 10:00, kad par godalgām sacentīsies U14 un U16 grupu pārstāvji. Pulksten 10:50 sekos junioru meiteņu un jauniešu puišu sacensības. Pulksten 12:00 starta šāviens tiks dots sieviešu elites un amatieru vīru, kā arī dāmu startam. Ātrākais no braucieniem sāksies ap pulksten 14:00, kad trasē dosies elites, “Cycling for all” un junioru vīri. Open, jeb hobija, klases dalībnieki vecumā no 13 gadiem sacensības sāks pulksten 16:00.

Sacensībās startēs tādi pasaules klases sportisti kā – 2017. gada Pasaules kausa ieguvējs U23 grupā Mārtiņš Blūms, pērnā gada pasaules MTB maratona čempionāta 25. vietas ieguvējs Oskars Muižnieks, profesionālais šosejas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs, pasaules TOP līmeņa MTB maratoniste no Lietuvas Katarzina Sosna un virkne citu labi zināmu sportistu.

Uz sacensībām aicināti visi siguldieši un pilsētas viesi. Plašāka informācija par čempionātu atrodama mājaslapā – www.lrf.lv. Tur arī būs pieejama dalībnieku reģistrācija. Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!