Velorealitāte 2020 Valka-Rīga

Velo svētki
VR_web-1-768x768
Datums: Piektdiena, 24. Jūlijs - Svētdiena, 26. Jūlijs

Pilsēta: Valka

Šajā velopiedzīvojumā dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt ne vien savas fizisko spēju robežas, bet arī pārliecināties par savu emocionālo noturību, izbaudīt riteņbraukšanas prieku, jaunatklāt un iepazīt Latvijas dabu, pilsētas un nomaļus lauku ceļus. Šīs nebūs ātruma sacīkstes, tas būs izturības pārbaudījums, kura laikā dalībniekiem būs iespēja parādīt un pierādīt, ka ceļš nekad nebeidzas, kur šķietami beidzas viens, sākas nākamais, mēs esam mūsu ceļš, mēs esam tie, kas ceļu rada.

Velorealitātes idejas autors un galvenais organizators ir Velomens (Krišjānis Ratiniks), kurš ir arī kaislīgs riteņbraucējs un veloceļojumu vadītājs. Velorealitāte  notiks jau trešo gadu, tās ideja ir ņemta no Transcontinental race, kur brauciena formāts ir vienkāršs un saprotams –  starts, finišs un jau iepriekš zināmi 4 kontrolpunkti kalnu virsotnēs.

Šogad izturības brauciena maršruts vedīs no Valkas uz Rīgu. Šajā Velorealitātē dalībnieku uzdevums būs veikt aptuveni 340 km garu distanci 42 h laikā.

Starta vieta būs tieši uz Latvijas un Igaunijas robežas.

 

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!