Zaļā dzelzceļa Gravelfondo 2020

Velo svētki
header2020p
Datums: Sestdiena, 22. Augusts

Vieta: Mazsalaca  |  Pilsēta: Mazsalaca

Velotreniņi.lv aicina ikvienu aktīvā dzīvesveida piekritēju un velo draugu uz jauna formāta pasākumu līdz šim mazāk zināmā reģionā - 22. augustā ar startu Mazsalacā notiks Zaļā dzelzceļa Gravelfondo.

Kopā dosimies 115 kilometrus garā maršrutā pa kādreizējiem šaursliežu dzelzceļu posmiem, ietverot arī meža ceļus un lielisku, interesantu un bez pārspīlējuma labāko singletrack Latvijā. 

Starts Mazsalacā 2. maijā plkst. 11. 00, maršruts 115 kilometru garumā ar jau ierasto teicamo servisa punktu distances otrajā daļā. Vai kāds atceras lieliskās plātsmaizes, marinētos gurķīšus, želejlāčus un arī kreptīgās maizītes? Protams, vienmēr var doties ātrā tempā garām, baudīt patiešām labo un ātro segumu, lai trases beigās izaicinātu sevi Dauģēnu-Skaņākalna takā.

Distances veikšanai piemēroti gan MTB, gan CX, gan Gravel tipa velosipēdi. No visa maršruta apmēram 100 kilometri būs “skrienamie ceļi”, bet ap 15 km interesanta singletrack taciņa pa Salacas krastu.

Šīs nebūs īstas sacensības klasiskajā izpratnē, bet gan draudzīgs brauciens lieliskā kompānijā. Ātrāko braucēju noteiksim vienā ātrumposmā, izmantojot individuālus elektroniskās atzīmēšanās rīkus. Trase nebūs marķēta, īpašas norādes tikai atsevišķās vietās. Virziens un orientēšanās - izmantojot iepriekš pieejamu GPX failu.

 

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!