Tuvākie pasākumi

Šeit ir 6 nākamie pasākumi

28
Jūn
2020
Velo svētki
Svētdiena, 28. Jūnijs
Iecava
28. Jūnijā Iecavā otro gadu norisināsies Iecavas novada lielākais velo notikums - Velo diena Iecavā 2020. Pasākums būs bezmaksas.
24
Jūl
2020
Piektdiena, 24. Jūlijs - Svētdiena, 26. Jūlijs
Valka
Velorealitāte 2020 - pasākums, kurā dalībniekiem 42 stundu laikā būs jāveic posms no Valkas uz Rīgu, apmeklējot 4 kontrolpunktus, kuri izvietoti tā, lai Gauja būtu jāšķērso vismaz piecas reizes.
08
Aug
2020
Sestdiena, 8. Augusts
Sķūnenieki - Lejasciems
Divu dienu atpūtas un sporta svētki, kurus rīkotāji organizē prieka pēc. Riteņbraukšana, triatlons, futbols un neaizmirstama atmosfēra divu dienu garumā. Šogad - jau 25.reizi!
22
Aug
2020
Sestdiena, 22. Augusts
Mazsalaca - Mazsalaca
Velotreniņi.lv aicina uz jauna formāta pasākumu līdz šim mazāk zināmā reģionā- 22. augustā ar startu Mazsalacā notiks Zaļā dzelzceļa Gravelfondo!
06
Sep
2020
Svētdiena, 6. Septembris
Svētku laukums - Sigulda
Tradicionālais Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens, kas piedāvā gan sporta šosejas, gan tautas, gan arī MTB un pat Retro distances.
10
Okt
2020
Sestdiena, 10. Oktobris
Fischer slēpošanas centrs Laurenči - Sigulda
Sezonas beigu klasika - lielisks MTB brauciens pa vislabākajām Gaujas Nacionālā parka takām, arī šogad, kā katru gadu- klasiskais Cepurkalns, bet līdz tam- pilnīgi svaigas vietas!

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!