Tuvākie pasākumi

Šeit ir 20 nākamie pasākumi - Lapa 1 / 3

05
Jūl
2020
Svētdiena, 5. Jūlijs
Kamparkalns - Talsi
Sezonas sākums šogad nedaudz vēlāk, kā ierasts, bet viss notiks un VIVUS.lv MTB maratons arī šogad aicina uz 7 posmiem līdz pat rudenim! Pirmais posms - Talsos, Kamparkalnā.
09
Jūl
2020
Ceturtdiena, 9. Jūlijs
Sigulda
Treniņsacensības brīvā gaisotnē ar startu Siguldā pie Vienības brauciena pieminekļa, dodoties Līgatnes virzienā un riņķojot Nurmižu apļos. Mācāmies braukt grupā.
11
Jūl
2020
Sestdiena, 11. Jūlijs
Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukums - Ogres/Ikšķiles Zilie kalni
“Ikšķiles MTB velobrauciens 2020” norisināsies dabas parka “Zilie kalni” teritorijā. Starts un finišs ierastajām trim garākajām distancēm paredzēts Zilo Kalnu slēpošanas trases starta laukumā.
18
Jūl
2020
Sestdiena, 18. Jūlijs
Līvāni
26
Jūl
2020
Svētdiena, 26. Jūlijs
Sporta centrs "Mežinieki" - Alūksne
Vivus.lv aicina uz sezonas otro posmu, kas notiks Alūksnē.
02
Aug
2020
Svētdiena, 2. Augusts
Ikšķile
LVM MTB maratona klātienes braucienu sezona šogad sāksies ar posmu Ikšķilē, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts MTB maratonā.
09
Aug
2020
Svētdiena, 9. Augusts
sporta komplekss "Žagarkalns" - Cēsis
15
Aug
2020
Sestdiena, 15. Augusts
Carnikava

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!