Ikšķiles MTB velobrauciens

MTB maratons
Datums: Svētdiena, 31. Maijs

Vieta: Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukums  |  Pilsēta: Ogres/Ikšķiles Zilie kalni

Dalībnieki var izvēlēties savām spējām atbilstošu sacensību garumu - "maratona" distance 48km, "pusmaratona" distance 32km un "ģimenes" distance 12km. Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 300 – 800 m garumā.

 
Sacensību centrs un reģistrācija no plkst. 10.00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā. Plkst. 11:00 starts ģimenes distancei un pašiem mazākajiem dalībniekiem, bet plkst. 13:00 starts maratona un pusmaratona distancēm.
 
Izmantojiet iespēju un piesakieties laicīgi, jo ātrāka pieteikšanās – izdevīgāka dalības maksa.
 
“Online” reģistrēšanās un ar nolikumu var iepazīties Sportlat mājaslapā - www.sportlat.lv. Kā parasti novada iedzīvotājiem ir izdevīgāka pieteikšanās, kur pa īpašu dalības maksu dalībnieki var pieteikties Ikšķilē – Tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33 un Ogrē, "Nesēdimājās" velosipēdu darbnīcā, Mālkalnes prospektā 26.
 
Sacensības organizē biedrība “Sporta klubs SportLat”, sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību.
 

 

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!