Treniņsacensības "Nurmižu apļi"

MTB maratons
Datums: Ceturtdiena, 9. Jūlijs

Pilsēta: Sigulda

Latvijas MTB maratonu specifika ir tāda, ka jāprot braukt grupā. Sezona aizkavējusies par 3 mēnešiem, un būtu labi atsvaidzināt iemaņas, vai vienkārši patrenēties augstā intensitātē. Iztēlojaties Vipapļus, bet ar MTB, un katrā aplī 40m ļoti lēzens kāpums. Satiksme nav slēgta, iespējamas ļoti retas automašīnas.

Tiekamies Cēsu un Gaujas ielu krustojumā Siguldā, pie Vienības brauciena pieminekļa. Pirmos 2 km pa Televīzijas ielu braucam visi kopā, pēc pagrieziena uz Līgatni- katra brīva izvēle. Pēc 7km Nurmižos 5 apļi pa 6.6 km un finiša līnija. Apļa pirmā puse grants un neliels 2% kritums, apļa otrā puse rupjais Ratnieku asfalts un 2% kāpums. Ja trase ietu takās un stāvākos kalniņos, tad ātri vien visi brauktu pa vienam, kas nav šī treniņa mērķis.

 

Uztur iCagenda

Ja vēlaties ievietot un papildināt sacensības vai citus publiskos velo pasākumus kalendārā, sūtiet info uz maija.rena@gmail.com!

Es braucu ar velo, organizēju nometnes, trases apskates braucienus un sacensības. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Piesakies konsultācijai!