Nolikums

  • Kad? 14. oktobris, 2018
  • Kur? Fischer slēpošanas centrs, Laurenči, Sigulda
  • Cikos? Sākam braukt 10.00
  • Finiša laiki, posmu laiki

Siguldas MTB GranFondo var piedalīties ikviens, kurš ir pārliecināts, ka spēj veikt plānoto distanci. Lai arī dalībniekiem būs čipi, un trasē plānoti 6-7 starpfiniši, šīs nav sacensības klasiskajā izpratnē!

Datums izvēlēts tā, lai Jūs varētu izbaudīt zelta rudeni patīkamā kompānijā braucot kopā ar saviem komandas biedriem vai arī atrodot jaunus draugus. Trase veidota kā visīstākais Siguldas un Līgatnes novadu MTB, ko ir bauda braukt 70 km garumā, atklājot vairākas takas, no kurām virkni tikai retais būs iepriekš braucis. Laika kontrole paredzēta lai pārliecinātos, vai dalībnieki veikuši visu distanci, cik ātri var veikt konkrētus posmus, kā arī lai noskaidrotu Līgatnes Kalnu karali.

Maršruts veicams sekojot GPS navigācijai. GPX fails būs pieejams velotreniņi.lv lapā un sociālajos tīklos vismaz 10 dienas pirms pasākuma. Ar bultām marķēts būs tikai Līgatnes Kalnu karaļa posms. Satiksme brauciena laikā nav slēgta, visiem dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un pašiem jārūpējas par savu drošību.

Nepieciešamais inventārs
  • Velosipēds un ķivere.
Reģistrācija
  • Piesakoties internetā līdz 12. oktobrim dalības maksa katram dalībniekam ir 10 eiro, piesakoties uz vietas +50%. Dalības maksā ietilpst rūpīgi plānota un pārbaudīta trase, divi ēdināšanas un dzirdināšanas punkti trasē, duša, tēja un uzkodas, velosipēdu mazgāšana pēc finiša, elektroniskā laika kontrole un rezultāti ar starpfinišiem, foto galerijas un video apskats nākamajā nedēļā pēc pasākuma. Starta komplekta izņemšana pasākuma rītā no 9.00 līdz 9.45. 
Tehniskie punkti
  • Distancē būs divi tehniskie punkti, kuros būs pieejams pumpis un instrumenti, būs klāts galds un varēs uzpildīt dzērienu pudeles.
 Vērtēšana
  • Ar rezultātu tiek vērtēti visi dalībnieki, kas atzīmējušies visos starpfinišos un finišā. Komandu ieskaitē laiku fiksē aiz komandas trešā dalībnieka. Papildus tiks izcelti rezultāti Līgatnes kalnu karaļa posmā, kas būs īpaši marķēts, kā arī ļoti sarežģīts. Pēc finiša elektroniskie čipi jāatdod organizatoriem. Nozaudēšanas gadījumā jāatlīdzina pilna to vērtība.
Kontrollaiks
  • Kontrollaiks distances veikšanai – 8 stundas. Pēc finiša būs pieejamas telpas, kur pārģērbties un duša, kā arī silta tēja un nelielas uzkodas.

 

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt savas personas datu apstrādei pasākuma organizēšanas vajadzībām. Rezultātu objektīvai nodrošināšanai ir nepieciešams norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimumu un dzimšanas gadu. Citi dati iesniedzami brīvas izvēles kārtībā. Pasākuma dalībnieki piesakoties piekrīt pasākuma laikā uzņemto foto un video materiālu izmantošanai organizatora vajadzībām, tai skaitā, bet ne tikai publicējot tos organizatora Facebook un Youtube kontos.

Es braucu ar velo, nodarbojos ar velo orientēšanos Latvijas izlases līmenī. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.