Paldies visiem kas nenobijās no laika apstākļiem! Pēcpusdiena izrādījās ļoti skaista un saulaina. Šis bija dīvainākais pasākuma starts ever, gāž balts lietus, visi saspiedušies zem jumtiņa, un pēc paziņojuma "Starts ir TAGAD!", vienīgā reakcija ir daudzbalsīgi smiekli :) Izturīgākais atbrauca pēc desmit ar pusi stundām, no kurām pēdējās pa tumsu. Savukārt Kristaps Egle uzvar gan finišā, gan kalnu karalī otro gadu pēc kārtas.

Nolikums

Siguldas MTB GranFondo var piedalīties ikviens, kurš ir pārliecināts, ka spēj veikt plānoto distanci. Lai arī dalībniekiem būs čipi, un trasē plānoti 10 laika starpfiniši, šīs nav sacensības klasiskajā izpratnē! 

Šis brauciens katram būs tas, ko viņš pats no tā izveidos- vienam tā būs sevis pārbaude garā distancē, citam zelta rudens ainavu prieks, kādam citam sacensība starp draugiem, kas netiek aizmirsta vēl nākamās sezonas vidū! Datums izvēlēts tā, lai Jūs varētu izbaudīt zelta rudeni patīkamā kompānijā braucot kopā ar saviem komandas biedriem vai arī atrodot jaunus velo draugus. Trase veidota kā visīstākais Siguldas un ne tikai Siguldas, bet arī Līgatnes un Straupes novadu MTB, ko ir bauda braukt 90-100 km garumā, atklājot jaunas takas, no kurām virkni tikai retais būs iepriekš braucis, pat ja šis reģions ir viņa treniņu ikdiena. Laika kontrole paredzēta lai pārliecinātos, vai dalībnieki veikuši visu distanci, cik ātri var veikt konkrētus posmus, kā arī lai noskaidrotu Līgatnes Kalnu karali.

Maršruts veicams sekojot GPS navigācijai. GPX fails būs pieejams velotreniņi.lv lapā un sociālajos tīklos vismaz 10 dienas pirms pasākuma. Trase nebūs marķēta! (Savlaicīgi ierodoties sacensību centrā varam iekopēt maršrutu jūsu Garmin ierīcē, ja neesat to izdarījis pats. Maksa par pakalpojumu - 2 eiro). Ar bultām marķēts būs tikai Līgatnes Kalnu karaļa posms. Satiksme brauciena laikā nav slēgta, visiem dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un pašiem jārūpējas par savu drošību. Visās takās gājējiem ir priekšroka! 

Nepieciešamais inventārs
 • Velosipēds un ķivere, navigācijas ierīce (piemēram, Garmin velodators).
Reģistrācija
 • Piesakoties internetā [pieteikuma forma šeit] līdz 18. septembrim dalības maksa katram dalībniekam ir 15 eiro, līdz 10. oktobrim - 20 eiro, piesakoties uz vietas sacensību centrā - 25 eiro.
 • Dalības maksa jāpārskaita uz šādiem rekvizītiem:
  IK Sporta konsultācijas
  reģ. nr. 40002177586
  konts LV02PARX0001540410009 
 • Maksājuma uzdevumā lūdzu norādiet "Siguldas Granfondo", kā arī dalībnieka uzvārdu(s), ja maksājums ir par citu vai vairākām personām.
 • Dalības maksā ietilpst rūpīgi plānota un pārbaudīta trase, bagātīgs ēdināšanas un dzirdināšanas tehniskais punkts trasē, maksa par Līgatnes pārceltuves izmantošanu, duša, tēja un uzkodas, velosipēdu mazgāšana pēc finiša, elektroniskā laika kontrole un rezultāti ar starpfinišiem, foto galerijas un video apskats nākamajā nedēļā pēc pasākuma. Starta komplekta izņemšana vai pieteikšanās uz vietas pasākuma rītā notiek no 9.00 līdz 9.45. 
 • Dalībnieku skaita limits - 150 dalībnieki. 
Tehniskais punkts
 • Distancē būs tehniskais punkts, kuros būs pieejams pumpis un instrumenti, būs klāts galds un varēs uzpildīt dzērienu pudeles.
 Vērtēšana
 • Rezultāts tiek ieskaitīts visiem dalībniekiem, kas atzīmējušies visos starpfinišos un finišā. Komandu ieskaitē laiku fiksē aiz komandas trešā dalībnieka. Kā galvenais tiek izcelts un apbalvots ar kausu rezultāts Līgatnes kalnu karaļa posmā. Posms būs marķēts, lai būtu braucams bez navigācijas, kā arī fiziski ļoti smags. Attiecīgi kas vēlas, var braukt trasi mierīgi, un atdot visus spēkus tikai šajā kalnu karaļa etapā. Papildus, pirmie 3 finišā saņems pārsteiguma veltes.
 • Pēc finiša elektroniskie čipi jāatdod organizatoriem. Nozaudēšanas gadījumā jāatlīdzina pilna to vērtība - 65 eiro.
Kontrollaiks
 • Kontrollaiks distances veikšanai – 8 stundas. Pēc finiša būs pieejamas telpas, kur pārģērbties un duša, kā arī silta tēja un nelielas uzkodas.
Trases shēma
 • Trases shēma apskatāma un GPX faili ielādējami no Garmin Connect lapas. Fails pieejams arī šeit (saglabājiet saiti). Kopā mūs sagaida 107 km un 1650 augstuma metri. 
 1. Ja lietojat Garmin ierīci, savienotu ar telefonu: Atvērt telefonā saiti, un izvēlieties Send to device, pēc tam Garmin aplikācijā sinhronizējat savu ierīci.
 2. Metode Garmin ierīcēm, kas ar vadu pievienotas datoram: Atvērt saiti interneta pārlūkprogrammā un saglabāt GPX failu (fails atrodams spiežot uz daudzpunkta ikoniņas un izvēloties Download). Tad šīs fails jāiekopē Garmin ierīces NewFiles mapē.
 3. Wahoo lietotāji atver saiti telefonā, un izvēlas Copy to ELEMNT, un seko instrukcijām.
 4. Laicīgi ierodoties sacensību centrā varam iekopēt maršrutu jūsu Garmin ierīcē (maksas pakalpojums 2 eiro). 

 

Piesakoties pasākumam dalībnieks piekrīt savas personas datu apstrādei pasākuma organizēšanas vajadzībām. Rezultātu objektīvai nodrošināšanai ir nepieciešams norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimumu un dzimšanas gadu. Citi dati iesniedzami brīvas izvēles kārtībā. Pasākuma dalībnieki piesakoties piekrīt pasākuma laikā uzņemto foto un video materiālu izmantošanai organizatora vajadzībām, tai skaitā, bet ne tikai publicējot tos organizatora Facebook un Youtube kontos.

2018. gada rezultāti

Es braucu ar velo, nodarbojos ar velo orientēšanos Latvijas izlases līmenī. Vēl lasu lekcijas RTU un rakstu treniņu plānus. 

Plašāk par mani

Tu esi nokļuvis īstajā vietā! Treniņu plāns ļaus Tev izmantot laiku efektīvi, kļūt ātrākam un apsteigt svarīgākos konkurentus. Kad sāksim?  

Rakstiet: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.